z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
dzień dobry,
proszę o za i przeciw "w temacie" zamiany Tesoro Ciboli , której używam od 5 lat i z której jestem zadowolony, na Whitesa Matrixa 6. Szukam tylko koloru, głównie na mazowieckich piaszczystych glebach )))
pozdrawiam
proszę o za i przeciw "w temacie" zamiany Tesoro Ciboli , której używam od 5 lat i z której jestem zadowolony, na Whitesa Matrixa 6. Szukam tylko koloru, głównie na mazowieckich piaszczystych glebach )))
pozdrawiam
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
Raczej niekonieczne - chyba ze komuś potrzebna identyfikacja.
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
Dziękuję , pozostaję przy Cibolce
)
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
Ściboli potrzebna jest przeróbka żeby można było chodzić na dyskryminacji z maksymalnym thresholdem, a przy namierzaniu z "normalnym" theresholdem. No i strojenie do gruntu. Tak poza tym to bardzo dobry detektor.
M6 i ścibolę zaprojektował ten sam człowiek.

proscan
M6 i ścibolę zaprojektował ten sam człowiek.
proscan
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
Witam
A właciwie to kto te detektory zaprojektował?
Ciekawi mnie jaK to sie odbywa- projetuje spec i sprzedaje firmom a i też zapewne pracują nad projetkami zespoły inzynierów.
Pozdrawiam
A właciwie to kto te detektory zaprojektował?
Ciekawi mnie jaK to sie odbywa- projetuje spec i sprzedaje firmom a i też zapewne pracują nad projetkami zespoły inzynierów.
Pozdrawiam
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
David Johnson.
Projektował także dla "dawnego" Fishera. Nie wiem czy był wówczas pracownikiem, czy freelancerem.
Obecnie jest związany kapitałowo z First Texas Manufacturing (czyli min. "nowego" Fishera). I stąd zapewne zastój w Tesoro - nic nowego nie wypuścili od czasów CIBOLA/VAQUERO (nie licząc odgrzewanego kotleta pt. Outlaw).

proscan
Projektował także dla "dawnego" Fishera. Nie wiem czy był wówczas pracownikiem, czy freelancerem.
Obecnie jest związany kapitałowo z First Texas Manufacturing (czyli min. "nowego" Fishera). I stąd zapewne zastój w Tesoro - nic nowego nie wypuścili od czasów CIBOLA/VAQUERO (nie licząc odgrzewanego kotleta pt. Outlaw).
proscan
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
dzień dobry,
porzucam Cibolę na rzecz Tejona, chyba nie będę żałować ?
porzucam Cibolę na rzecz Tejona, chyba nie będę żałować ?
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
Żałować może nie ale powodu do radości też za bardzo nie będzie. Tejon to szybki detektor przeznaczony na artefakty. Czuły ale hałaśliwy na żelazie zardzewiałym. Bardziej zaawansowany od Ciboli (podwójna dyskryminacja i VCO). Jest też poręczny spust (przełącznik). Niestety dalej tryb all metal pseudo statyczny z wysoko ustawionym SAT. Sygnalizacja dźwiękowa dalej przypomina popierdywanie wśród którego żelazo da się wysłyszeć ale już sam nie wiem ile brył srebra i złota przy tym zostawiłem w ziemii:) Moim zdaniem jak ma być postęp szukałbym bardziej zaawansowanego wykrywacza.
Re: z Ciboli na Whitesa Matrixa 6 - jest sens ?
dzień dobry,
Tejona używam do szukania "koloru" - dzisiaj pierwszy wypad na przeszukaną wiele razy Cibolą miejscówkę i wyskoczyło kilkanaście głęboko siedzących w ziemi łusek i ładny polski guzik.
Tejona używam do szukania "koloru" - dzisiaj pierwszy wypad na przeszukaną wiele razy Cibolą miejscówkę i wyskoczyło kilkanaście głęboko siedzących w ziemi łusek i ładny polski guzik.