wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
andrzej061175
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm

wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową

Post autor: andrzej061175 »

Witam czy wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową drobnice i czy cena używanego 1500 zł to dobra cena.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo

Post autor: ProScan »

Nie mam nic dobrego do powiedzenia o tym wykrywaczu (chciałbym o jakości, ale wtyk zrobili taki, że nie nadaje się w teren).

:pa

proscan
andrzej061175
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm

Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo

Post autor: andrzej061175 »

Dziękuje bardzo a mam pytanie mam fishera cz7a czy zasięg17-20 cm na monete 1 silber grosz przy cewcw 8 cali to normalne czy wykrywacz się rozstroił wewnętrznie.Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo

Post autor: ProScan »

A o czym jest ten wątek? - proszę nie śmiecić!
andrzej061175
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm

Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo

Post autor: andrzej061175 »

przepraszam napisze nowy post
ODPOWIEDZ