wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową
-
andrzej061175
- Posty: 23
- Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm
wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową
Witam czy wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolorową drobnice i czy cena używanego 1500 zł to dobra cena.
Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo
Nie mam nic dobrego do powiedzenia o tym wykrywaczu (chciałbym o jakości, ale wtyk zrobili taki, że nie nadaje się w teren).

proscan
proscan
-
andrzej061175
- Posty: 23
- Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm
Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo
Dziękuje bardzo a mam pytanie mam fishera cz7a czy zasięg17-20 cm na monete 1 silber grosz przy cewcw 8 cali to normalne czy wykrywacz się rozstroił wewnętrznie.Pozdrawiam
Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo
A o czym jest ten wątek? - proszę nie śmiecić!
-
andrzej061175
- Posty: 23
- Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm
Re: wykrywacz C.Scoppe CS6MXi czy to dobry wykrywacz na kolo
przepraszam napisze nowy post