Witam szanowny Proscanie.
Mam problem z wykrywaczem BH Land star znajomego a konkretnie z wtyczka. Wewnątrz oderwały się 2 z 3 przewodów, przylutowałem je niby tak jak być powinny ale wykrywacz nadal milczy. Czy zechciał byś się podzielić schematem tej wtyczki albo chociaż naprowadzić mnie na właściwą drogę?? Dodam że wtyczka jest wciskana i ma 5 pinów a kabli jest 4, w 2 żyłach (w jednaj żyle jest oplot i biały rdzeń coś jak koncentryk a w drugiej żyle jest identycznie tyle że rdzeń ma kolor czerwony ) mam nadzieję że nie zamotałem.
PS rozebrałem gniazdo i mam tam 4 przewody z tym że dwa dolne piny od gniazda są zmostkowane. W razie konieczności wrzucę fotke lub rysunek poglądowy.
mam nadzieję że zechcesz pomóc.
Pozdrawiam
BH Land Star wtyczka
Re: BH Land Star wtyczka
Jestem na wyjeździe i nie mam dostępu do swoich zapisków.
Ale naprowadzam:
1. Proszę wykręcić gniazdo z obudowy. Wyjdzie wkładka na której będzie widać przewody - dokładnie tak samo ma być we wtyczce.
2. Piny po obu stronach "podkówki" są faktycznie połączone ze sobą (czarny + ekran). Tyle pamiętam.
Powodzenia.

proscan
Ale naprowadzam:
1. Proszę wykręcić gniazdo z obudowy. Wyjdzie wkładka na której będzie widać przewody - dokładnie tak samo ma być we wtyczce.
2. Piny po obu stronach "podkówki" są faktycznie połączone ze sobą (czarny + ekran). Tyle pamiętam.
Powodzenia.
proscan