BH Land Star wtyczka

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
gwidon997
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 02, 2016 8:29 am

BH Land Star wtyczka

Post autor: gwidon997 »

Witam szanowny Proscanie.
Mam problem z wykrywaczem BH Land star znajomego a konkretnie z wtyczka. Wewnątrz oderwały się 2 z 3 przewodów, przylutowałem je niby tak jak być powinny ale wykrywacz nadal milczy. Czy zechciał byś się podzielić schematem tej wtyczki albo chociaż naprowadzić mnie na właściwą drogę?? Dodam że wtyczka jest wciskana i ma 5 pinów a kabli jest 4, w 2 żyłach (w jednaj żyle jest oplot i biały rdzeń coś jak koncentryk a w drugiej żyle jest identycznie tyle że rdzeń ma kolor czerwony ) mam nadzieję że nie zamotałem.
PS rozebrałem gniazdo i mam tam 4 przewody z tym że dwa dolne piny od gniazda są zmostkowane. W razie konieczności wrzucę fotke lub rysunek poglądowy.
mam nadzieję że zechcesz pomóc.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BH Land Star wtyczka

Post autor: ProScan »

Jestem na wyjeździe i nie mam dostępu do swoich zapisków.

Ale naprowadzam:

1. Proszę wykręcić gniazdo z obudowy. Wyjdzie wkładka na której będzie widać przewody - dokładnie tak samo ma być we wtyczce.

2. Piny po obu stronach "podkówki" są faktycznie połączone ze sobą (czarny + ekran). Tyle pamiętam.

Powodzenia.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ