mam następujący problem z moim elite:
przy włączeniu wydaje sygnał dźwiękowy "szczeknięcie" po czym milknie
nic nie dają próby ustawiania threshold kręcenie czułością ...itp sprzęt milczy
po odłączeniu wtyczki od sondy zdaje się że pracuje normalnie
zmieniłem baterie i sondy ale objawy są identyczne
co robić?
czy ewentualnie można podesłać Panu sprzęt do naprawy?
pozdrawiam krzysztof