Sovereign Elite problem :-( Brak działania.

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Sovereign Elite problem :-( Brak działania.

Post autor: k.nowak »

witam

mam następujący problem z moim elite:
przy włączeniu wydaje sygnał dźwiękowy "szczeknięcie" po czym milknie
nic nie dają próby ustawiania threshold kręcenie czułością ...itp sprzęt milczy :( .
po odłączeniu wtyczki od sondy zdaje się że pracuje normalnie
zmieniłem baterie i sondy ale objawy są identyczne

co robić?
czy ewentualnie można podesłać Panu sprzęt do naprawy?

pozdrawiam krzysztof
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: ProScan »

Tak, proszę przesłać

:pa

proscan
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: k.nowak »

witam
świetnie
co powinienem oprócz puszki z elektroniką, zasobnikiem z bateriami i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym wysłać?
sonde?

czy mogę też podesłać do przeglądu wyświetlacz od mojego elite?

pozdrawiam krzysztof
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: ProScan »

Tak, łącznie z sondą.

A wyświetlacz po co?

:pa

proscan
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: k.nowak »

sprzęt u poprzedniego właściciela długo stał
i miałem problemy ze skalibrowaniem go do monety 25 centowej
pzdr
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: k.nowak »

witam
oki sprzęt został dobrze spakowany i powinien go Pan otrzymać najpóźniej we czwartek
proszę dać mi znać jak dotrze
pzdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: ProScan »

Dotarł. Adres nieczytelny.

:pa

proscan
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: k.nowak »

witam
ciesze się że sprzęt już jest u Pana
mój adres znajduje się na formularzu zgłoszenia wykrywacza do naprawy
mimo wszystko wyśle maila z dokładnymi danymi
czy może wiadomo ile potrwa naprawa??????
pozdrawiam krzysztof
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: k.nowak »

witam
sprzęt już jest u mnie (straszny ze mnie panikarz) :?
Dziekuje za dokonanie szybkiej naprawy i doskonały kontakt
chyle czoła Panie Piotrze
pozdro
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: ProScan »

No to się cieszę.

Proszę na email przesłać nr konta do wyrównania rachunku.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: Zapytanie_email »

Witam!
Mam problem z wykrywaczem metali Minelab elite. Mianowicie uruchamia sie ale nie działa w sposób prawidłowy, w zasadzie wogóle nie działa. Zaglądało w niego już kilku "speców" i wszyscy twierdzą że spalony jest "mózg" układ główny wykrywacza i potrzebny jest albo dawca albo instalacja nowego oprogramowania na płytke i zastąpienie zepsutego, Nie wiem co to znaczy dlatego Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość naprawy takiego wykrywacza jeśli fakycznie wkład główny, sterujący nie wiem jak się to nazywa jest spalony.
Pozdrawiam!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign Elite problem :-(

Post autor: ProScan »

Zaglądało w niego już kilku "speców" i wszyscy twierdzą że spalony jest "mózg"
Rozumiem że to pokątni naprawiacze, a nie żadna specjalistyczna firma? Jeśli firma, to proszę podać jaka (jakie).

W każdym razie spalenie procesora głównego NIGDY nie wystąpiło samo z siebie. Jeśli więc faktycznie ten podzespół jest uszkodzony, to ktoś się do tego przyłożył (zapewne jeden z powyższych "speców".

Czy to prawda, czy nie musiałbym sam sprawdzić. Jeśli prawda, to wykrywacz w zasadzie tylko na części - nie do naprawy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ