Wykrywacze DEEP TECH

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wykdeep
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 27, 2016 11:12 pm

Wykrywacze DEEP TECH

Post autor: wykdeep »

Mam małe pytanko na przyszłość, naprawiacie wykrywacze Vista rodziny deep tech ? :?:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacze DEEP TECH

Post autor: ProScan »

Staram się unikać naprawiania bułgarskich, tureckich, rosyjskich i innych wschodnioazjatyckich wynalazków.

:pa

proscan
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: Wykrywacze DEEP TECH

Post autor: aliens »

p. Piotrze dlaczego wynalazkow?? to sprzet jak kazdy inny...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacze DEEP TECH

Post autor: ProScan »

Racja - to nie wynalazki. Własnej myśli tam nie jest zbyt wiele.

Po prostu jako znany internetowy wariat mam alergię na wszelkie przejawy anty-cywilizacji wschodnioazjatyckiej (wszelkie erdogany, nieloty, ciasteczka, putiny et consortes - włączając w to ich łyse bojówki - źle mi się kojarzą) - i co mam poradzić na mój fioł?

Niech inni polecają, finansują i promują wschód - ja mam go dosyć w Polsce gdy włączę telewizor.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ