Wykrywacze DEEP TECH
Wykrywacze DEEP TECH
Mam małe pytanko na przyszłość, naprawiacie wykrywacze Vista rodziny deep tech ? 
Re: Wykrywacze DEEP TECH
Staram się unikać naprawiania bułgarskich, tureckich, rosyjskich i innych wschodnioazjatyckich wynalazków.

proscan
proscan
Re: Wykrywacze DEEP TECH
p. Piotrze dlaczego wynalazkow?? to sprzet jak kazdy inny...
Re: Wykrywacze DEEP TECH
Racja - to nie wynalazki. Własnej myśli tam nie jest zbyt wiele.
Po prostu jako znany internetowy wariat mam alergię na wszelkie przejawy anty-cywilizacji wschodnioazjatyckiej (wszelkie erdogany, nieloty, ciasteczka, putiny et consortes - włączając w to ich łyse bojówki - źle mi się kojarzą) - i co mam poradzić na mój fioł?
Niech inni polecają, finansują i promują wschód - ja mam go dosyć w Polsce gdy włączę telewizor.

proscan
Po prostu jako znany internetowy wariat mam alergię na wszelkie przejawy anty-cywilizacji wschodnioazjatyckiej (wszelkie erdogany, nieloty, ciasteczka, putiny et consortes - włączając w to ich łyse bojówki - źle mi się kojarzą) - i co mam poradzić na mój fioł?
Niech inni polecają, finansują i promują wschód - ja mam go dosyć w Polsce gdy włączę telewizor.
proscan