WHITE'S PRL

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

WHITE'S PRL

Post autor: remi79 »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: ProScan »

Raczej dla miłośników PRL-u, czyli większości narodu głosującej na rządząca obecnie partię gomułkowską.

A tak na poważnie - bo żarty z dramatu Naszego Kraju są nieśmieszne - to wykrywacz Classic w wykonaniu "przemysłowym". Dla służb technicznych wszelakiego rodzaju.

:pa

proscan
kobyla8
Posty: 21
Rejestracja: pn lut 19, 2007 2:06 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: kobyla8 »

Pomijając powrót do przeszłości w naszym Kraju ;) . Typowo na depozyt się chyba nadaje ten PRL ? Nie miałem styczności z tym sprzętem, ale w takich przypadkach wystarczy dyskryminacja wielkościowa, Niema uniwersalnych wykrywaczy, no może poza XLT ;) , ale to sprzęt dla cierpliwych. Nie ukrywam że sam się "czaję" na ten wynalazek :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: ProScan »

Tak jak napisałem; to White's Classic.

Moneciak.
kobyla8
Posty: 21
Rejestracja: pn lut 19, 2007 2:06 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: kobyla8 »

Dzięki, byłem przekonany że raczej głęboki statyk.. Teraz już wiem :) W takim razie,który ze starych white's polecasz ze statycznym trybem i z dyskryminacją wielkościową ? Oczywiście pomijając XLT, tego już mam i kocham ;) , po prostu mam chęć posiadania innego klasyka whites,a
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: ProScan »

Nie ten wątek.
kobyla8
Posty: 21
Rejestracja: pn lut 19, 2007 2:06 pm

Re: WHITE'S PRL

Post autor: kobyla8 »

:oops: ;)
ODPOWIEDZ