WHITE'S PRL
WHITE'S PRL
Coś dla miłośników Whitesa http://allegro.pl/wykrywacz-metalu-prl- ... 56346.html
Re: WHITE'S PRL
Raczej dla miłośników PRL-u, czyli większości narodu głosującej na rządząca obecnie partię gomułkowską.
A tak na poważnie - bo żarty z dramatu Naszego Kraju są nieśmieszne - to wykrywacz Classic w wykonaniu "przemysłowym". Dla służb technicznych wszelakiego rodzaju.

proscan
A tak na poważnie - bo żarty z dramatu Naszego Kraju są nieśmieszne - to wykrywacz Classic w wykonaniu "przemysłowym". Dla służb technicznych wszelakiego rodzaju.
proscan
Re: WHITE'S PRL
Pomijając powrót do przeszłości w naszym Kraju
. Typowo na depozyt się chyba nadaje ten PRL ? Nie miałem styczności z tym sprzętem, ale w takich przypadkach wystarczy dyskryminacja wielkościowa, Niema uniwersalnych wykrywaczy, no może poza XLT
, ale to sprzęt dla cierpliwych. Nie ukrywam że sam się "czaję" na ten wynalazek 
Re: WHITE'S PRL
Tak jak napisałem; to White's Classic.
Moneciak.
Moneciak.
Re: WHITE'S PRL
Dzięki, byłem przekonany że raczej głęboki statyk.. Teraz już wiem
W takim razie,który ze starych white's polecasz ze statycznym trybem i z dyskryminacją wielkościową ? Oczywiście pomijając XLT, tego już mam i kocham
, po prostu mam chęć posiadania innego klasyka whites,a
Re: WHITE'S PRL
Nie ten wątek.