Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: jrbandi »

bardzo podoba mi się podłokietnik ze zdjęcia wyżej . Są może dostępne takie sztuki ?
tomasir
Posty: 70
Rejestracja: czw mar 30, 2006 10:15 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: tomasir »

Przy okazji wymienię zalety stosowania tych nowych wyświetlaczy:

Jakość obrazu jest doskonała - znacznie lepsza niż oryginalnych LCD (widać to na powyższych zdjęciach, ale w rzeczywistości jest jeszcze lepiej);
Nieznacznie, ale zauważalna poprawa szybkości wyświetlania;
Podświetlenie pobiera nieznaczny prąd -w zasadzie można pracować na podświetleniu cały czas;
Brak przetwornicy - zmniejszenie wagi i brak dodatkowych zakłóceń podczas pracy przetwornicy.
Pozwolę sobie potwierdzić opinię. Z nowym wyświetlaczem mam wrażenie, że obraz jest nieco czytelniejszych. A główna zaleta to praca przy mocnym słońcu - wszystko zdecydowanie lepiej widać niż na starym "niebieskawym" ekranie.

Dziękuję!
kajtek1
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 26, 2006 10:25 am

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: kajtek1 »

Witam wysiadł mi wyświetlacz od dfx spektrum , elektronik nie potrafił go naprawić co zrobić?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: ProScan »

Przysłać do mnie na wymianę.

(czyli wymiana elektronika na proscan, który wymieni LCD).

:pa

proscan
kajtek1
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 26, 2006 10:25 am

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: kajtek1 »

Jaki jest koszt wymiany . czytałem że są jakieś zamienniki bo oryginał nie do przejścia cenowo
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX

Post autor: ProScan »

O zamiennikach jest w niniejszym wątku - strona 1. Oryginały (kupowane u Whitesa) są bardzo drogie i gorszej jakości.

W sprawie cen proszę o kontakt email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ