Whites Xl Pro.
Whites Xl Pro.
Witam mam pytnie odnośnie ustaień.W tybie Tr.Disc. jak poprawnie ustawic Signal Balance żeby być pewny że to ustawienie jest poprawne I wykrywacz jest na maxymalnych ustawieniach?
Re: Whites Xl Pro.
Do granicy stabilności. Ale lepiej to robić w trybie GEB DISC - jak w powietrzu pojawi się za dużo fałszywych sygnałów, to cofnąć, aż się nie uspokoi.
A potem można sobie włączyć dowolny tryb pracy i dalej działać.

proscan
A potem można sobie włączyć dowolny tryb pracy i dalej działać.
proscan
Re: Whites Xl Pro.
Ok dzięki
,jeszcze jedno pytanie przy lekkim uderzeniu cewki o glebe wydaje sygnały jak np.na kolor, czy to objawy uszkodzonej cewki?
Re: Whites Xl Pro.
Nie wykluczam - cewki, albo kabla. Ale powody mogą być inne, chociaż mniej prawdopodobne. Ze zbyt wysoką czułością włącznie.

proscan
proscan
Re: Whites Xl Pro.
Dodałem fotki.Na pewno wyśle go do Proskanka żeby go sprawdziłczy wszytko ok .Ma swoje lata poprzedni właściciel kupił go w Usa.Mam takie wrażenie choć nie miałem wcześniej Whitesa że pokrętła Tuner I Balans za delikatnie się obkręcają tak jakby było w nich wyrobione uszczelnienie? 
Re: Whites Xl Pro.
Witam kolejne pytanie , Jeśli wykrywacz pracuje w trybie Geb.Norm statycznym czy jest taka możliwość żeby pomijał dziękowo drobny złom wielkośći gwoździa około 5 centymetrów? Pytanie czy jest taka możliwość przerobienia elektroniki żeby niewidział drobnego złomu?
Re: Whites Xl Pro.
Nie.
Takie coś tylko w TR DISC.

proscan
Takie coś tylko w TR DISC.
proscan
Re: Whites Xl Pro.
Czyli taka dyskryminacja wielkościowa jak w Smętku tyczy się trybu TR DISC.Czy w W5900 działa w ten sam sposób?
Re: Whites Xl Pro.
Tak - XL PRO i 5900 różni tylko automat do strojenia gruntu, którego 5900 nie ma.

roscan
roscan