Whites Xl Pro.

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Staruch
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 3:06 pm

Whites Xl Pro.

Post autor: Staruch »

Witam mam pytnie odnośnie ustaień.W tybie Tr.Disc. jak poprawnie ustawic Signal Balance żeby być pewny że to ustawienie jest poprawne I wykrywacz jest na maxymalnych ustawieniach?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: ProScan »

Do granicy stabilności. Ale lepiej to robić w trybie GEB DISC - jak w powietrzu pojawi się za dużo fałszywych sygnałów, to cofnąć, aż się nie uspokoi.

A potem można sobie włączyć dowolny tryb pracy i dalej działać.

:pa

proscan
Staruch
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 3:06 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: Staruch »

Ok dzięki :D ,jeszcze jedno pytanie przy lekkim uderzeniu cewki o glebe wydaje sygnały jak np.na kolor, czy to objawy uszkodzonej cewki?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: ProScan »

Nie wykluczam - cewki, albo kabla. Ale powody mogą być inne, chociaż mniej prawdopodobne. Ze zbyt wysoką czułością włącznie.

:pa

proscan
Staruch
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 3:06 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: Staruch »

Mój Whajtesik :D
Staruch
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 3:06 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: Staruch »

Dodałem fotki.Na pewno wyśle go do Proskanka żeby go sprawdziłczy wszytko ok .Ma swoje lata poprzedni właściciel kupił go w Usa.Mam takie wrażenie choć nie miałem wcześniej Whitesa że pokrętła Tuner I Balans za delikatnie się obkręcają tak jakby było w nich wyrobione uszczelnienie? :-k
Staruch
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 3:06 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: Staruch »

Witam kolejne pytanie , Jeśli wykrywacz pracuje w trybie Geb.Norm statycznym czy jest taka możliwość żeby pomijał dziękowo drobny złom wielkośći gwoździa około 5 centymetrów? Pytanie czy jest taka możliwość przerobienia elektroniki żeby niewidział drobnego złomu?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: ProScan »

Nie.

Takie coś tylko w TR DISC.

:pa

proscan
Sylwek88
Posty: 30
Rejestracja: sob wrz 07, 2019 3:31 pm
Lokalizacja: Jastrow/Deutsch Krone

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: Sylwek88 »

Czyli taka dyskryminacja wielkościowa jak w Smętku tyczy się trybu TR DISC.Czy w W5900 działa w ten sam sposób?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Xl Pro.

Post autor: ProScan »

Tak - XL PRO i 5900 różni tylko automat do strojenia gruntu, którego 5900 nie ma.

:pa

roscan
ODPOWIEDZ