Problem z e-trackiem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Problem z e-trackiem

Post autor: Michal S. »

Witajcie Forumowicze i Ty Proscanie.
Mam taki problem...
Podczas pracy wykrywacza w terenie następuje nagłe ściszenie wykrywacza tak do 2-3 na skali. Po wyłączeniu problem znika. Nie jest to normą, stało się tak dwukrotnie na kilka wypadów ale obawiam się że coś jest nie tak.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z e-trackiem

Post autor: ProScan »

Nie wiem co może być powodem :(
ODPOWIEDZ