Witajcie Forumowicze i Ty Proscanie.
Mam taki problem...
Podczas pracy wykrywacza w terenie następuje nagłe ściszenie wykrywacza tak do 2-3 na skali. Po wyłączeniu problem znika. Nie jest to normą, stało się tak dwukrotnie na kilka wypadów ale obawiam się że coś jest nie tak.
Pozdrawiam
Problem z e-trackiem
Re: Problem z e-trackiem
Nie wiem co może być powodem 