Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

Witam mam problem z garretem at pro odłamała się puszka z elektroniką, ponadto nie działa automatyczne strojenie do gruntu a w zasobniku na baterie pojawiła się rdza.Mam jeszcze sądę prawdo podobnie z zerwanym kablem
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

garretem at pro odłamała się puszka z elektroniką,
To znaczy? Połamane są te kolki do przykręcania do rurki?
nie działa automatyczne strojenie do gruntu
Duże prawdopodobieństwo, że sonda jest rozstrojona.
zasobniku na baterie pojawiła się rdza
Nieszczelność. Proszę się przyjrzeć, czy nie ma pęknięć w miejscu, gzie zatyczka mocowana jest do puszki.
Mam jeszcze sądę prawdo podobnie z zerwanym kablem
Prawie na pewno da się naprawić - wszystko zależy od stanu sondy (czy warto będzie się tym zajmować).

:pa

proscan
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

:smt017 Duże prawdopodobieństwo, że sonda jest rozstrojona. :smt017 Raczej nie sprawdzany na dwóch sądach, problem prawie od nowości
To znaczy? Połamane są te kolki do przykręcania do rurki? Tak
Nieszczelność. Proszę się przyjrzeć, czy nie ma pęknięć w miejscu, gzie zatyczka mocowana jest do puszki. Żadnych pęknięć nie widzę, ostatnio wymiana ogniw po godzinie łażenia w wodzie i wszystko suche. Jeśli chodzi o sondę musiał by pan sam ocenić, puki co mam oryginalną i nel ale zapas by się przydał. To co wysyłać? :wacz
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

Proszę przysłać i napisać co mam z tym zrobić.

Koniecznie list z opisem i adresem zwrotnym. Plus baterie.

Dalsze info: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?f=1&t=236

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

Przesyłka dotarła.

Stan zastany:
  • Odłamane kołki;
    Korozja w przedziale na baterie;
    zaciek po wodzie od strony wewnętrzne na panelu czołowym;
    Sonda zerwanym kablem.
Nic więcej jeszcze nie wiem.

Kołków nie przykleję, bo nie będzie się trzymać - raczej wymiana całej obudowy wejdzie w grę.

Sprawę strojenie dopiero sprawdzę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

Nowe informacje:

Strojenie automatyczne działa na mojej sondzie, ale po jego włączeniu wykrywacz jest bardzo niestabilny, więc tutaj może być źródło problemu.

Spodziewam się, ze po otwarciu zastanę w środku wodę lub jej ślady. proszę o decyzję co dalej robimy.

Na razie na liczniku jest tylko wstępna diagnostyka.

:pa

proscan
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

Przepraszam siedzę całymi dniami u syna na budowie i trochę zaspałem .Proszę zrobić co w pana mocy żeby wszystko działało poprawnie.
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

Witam chciałem zapytać czy widać jakieś światełko w tunelu z naprawą wykrywacza
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

Sonda już zrobiona. Adaptery do mocowania puszki zrobione. Została jeszcze sprawa elektroniki - na dniach będzie wiadomo.

:pa

proacan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

Elektronika się przestraszyła, bo gdy ją otwarłem to cudownie się naprawiła i działa do teraz.

Poprawiłem podejrzane luty, ale nie mogę zagwarantować trwałości naprawy. Obecnie jest w 100% OK.

Koszty na email. Paczką pójdzie kurierem za pobraniem

:pa

proscan
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

Witam i pozdrawiam wykrywacz już dotarł, mocowanie puszki bardzo mi się podoba. Elektronikę wypróbuję jutro w terenie bo małżonka resztę osprzętu zamknęła w szafie z barkiem i jej schowkiem na biżuterię do której klucza strzeże bardziej niż cnót niewieścich :smt021 a obecnie jest w pracy. Mam tylko dwa pytanie;1 Czy przy takim sposobie zamontowania puszki dalej zachowuje wodoszczelność 2 Czy przypadkiem nie został u pana pasek do podłokietnika bo przy podłokietniku go niema no a w szafie :smt013 teraz nie sprawdzę
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: ProScan »

1) tak.

2) nie - nie przypominam sobie by był pasek (ledwo podłokietnik kojarzę). Na pewno go nie zdejmowałem i nic też przypadkowego mi się tutaj nie "wala".

:pa

proscan
dziadek1
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 02, 2021 2:47 pm

Re: Zerwana puszka z elektroniką AT PRO

Post autor: dziadek1 »

Pasek jest przepraszam za kłopot :D
ODPOWIEDZ