Witam,
Zasłyszałem gdzieś, że możliwa jest modyfikacja w TM808 polegająca na zwiększeniu rozstawu sond. Na zwiększaniu zasięgu mi nie zależy ale "znieczulenie" na mniejsze obiekty by mi się przydalo. Czy taka przeróbka ma sens, sprzęt jest stabilny? I kto ewentualnie móglby ją wykonać.
pozdrawiam,
TM 808 "tuning"
Re: TM 808 "tuning"
Witam,
Tego typu tuningiem nie zajmowałem się (i raczej nie zamierzam).
Zmniejszenie czułości na drobiazgi można uzyskać po prostu unosząc go do góry. Można też zmniejszyć czułość pokrętłem Signal Balance.
Inne informacje na email.
proscan
Tego typu tuningiem nie zajmowałem się (i raczej nie zamierzam).
Zmniejszenie czułości na drobiazgi można uzyskać po prostu unosząc go do góry. Można też zmniejszyć czułość pokrętłem Signal Balance.
Inne informacje na email.
proscan