dobry na poczatek?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

Witam,od pewnego czasu rozwazam kupno wykrywacza.Nastawiam sie glownie na militarke(nie na plaze).oto moje propozycje:
http://allegro.pl/item182008584_wykrywa ... ancja.html

http://allegro.pl/item182304236_profesj ... _nowy.html

http://allegro.pl/item181308265_wykrywa ... 006ss.html

http://allegro.pl/item181078482_nowy_wy ... rancj.html

Co wybrac??tak do 400zł
Dzieki
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

sklanial bym sie do tego ostatniego
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

Raczej nic.

Wszystkie są produkowane w Chinach i są badziewne.

Najlepszy byłby ten ostatni, ale ze względu na sprzedającego (nie wzbudza zaufania robiąc takie błędy ja "sąda", "suchawki" i wiele, wiele innych) także zalecam omijanie tej oferty szerokim łukiem.

:pa

proscan
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

wiec co kupic?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

Trochę mało kasy.

Na militarkę, to może jakiś PI wystarczy.

:?:

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: bigi »

Proscan z tego o zauwazylem nie wypowiadasz sie w sprawie krajowych producentow ale zy rutus first nie bylby w tym przedziale cenowym ? na militarke nic wiecej na poczatek chyba nie trzeba :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

Rutus First nie jest produkowany (gdy był to i tak więcej kosztował), więc w grę wchodziłaby tylko używka. A skoro używka wchodzi w grę, to możliwości się poszerzają - ale to zależy od sprzedawców.

Ale fakt - polskich nie polecam, niech zrobią to za mnie inni, jeśli chcą.

W tym dziale chciałbym pomóc komuś w wyborze spośród sprzętu którym się zajmuję. Konstrukcje rzemieślnicze, chińskie itp są poza zakresem mojej działalności.

Tutaj pytanie było konkretne - wskazałem moim zdaniem najlepszy, ale nie mogłem go z czystym sumieniem polecić.

:pa

proscan
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

ty mowisz jakic PL a ja o co chodzo??:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

PI nie pl (impulsowy). Nazwy nie podam, bo to rzemieślnicza kontrukcja.

8)

proscan
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

a moze garret ace 150?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

600zł i raczej na monety.

proscan
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

i naprawde nic dla mnie nie ma nawet za 600zl??
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

http://allegro.pl/item182597948_wykrywa ... lf_fv.html a moze ten by sie nadal na poczatek?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: ProScan »

Również (plażowy) moneciak.

proscan
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

Re: dobry na poczatek?

Post autor: Groszek666 »

Zablokowany