do militarki.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Groszek666
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm

do militarki.

Post autor: Groszek666 »

czy to dobry wybor do militarki?
http://garrett.poszukiwania.pl/catalog/ ... ucts_id=67 i czy to sama rama?czy wszystko?
mr_latex
Posty: 25
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:00 pm
Lokalizacja: Polska zachodnia

Re: do militarki.

Post autor: mr_latex »

Czesc Ta oferta dotyczy samej ramy :(
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: do militarki.

Post autor: ProScan »

Tak, to tylko taka specjalna sonda. Do tego należy dokupić detektor :)

Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.

:pa

proscan

PS
Drobna uwaga natury komercyjnej. Link wprowadzi do sklepu internetowego, który być może zaopatruje się w firmie Talcomp. Nie serwisuję (gwarancyjnie) wykrywaczy kupionych poza Vikingiem.
Jarek
Posty: 10
Rejestracja: śr mar 14, 2007 10:38 pm

Re: do militarki.

Post autor: Jarek »

ProScan pisze:Tak, to tylko taka specjalna sonda. Do tego należy dokupić detektor :)

Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.


A moglbym poprosic o garsc szczegolow?
Od jakiegos czasu zbieram informacje na temat two-boxow.
Interesuje mnie np:
- najmniejszy wykrywany przedmiot
- ew problemy z gruntem
- wady, bo o zaletach to jeszcze wszystkiego nie przeczytalem ;)
Pozdrawiam,
Jarek.
ODPOWIEDZ