czy to dobry wybor do militarki?
http://garrett.poszukiwania.pl/catalog/ ... ucts_id=67 i czy to sama rama?czy wszystko?
do militarki.
Re: do militarki.
Czesc Ta oferta dotyczy samej ramy
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: do militarki.
Tak, to tylko taka specjalna sonda. Do tego należy dokupić detektor
Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.
proscan
PS
Drobna uwaga natury komercyjnej. Link wprowadzi do sklepu internetowego, który być może zaopatruje się w firmie Talcomp. Nie serwisuję (gwarancyjnie) wykrywaczy kupionych poza Vikingiem.
Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.
proscan
PS
Drobna uwaga natury komercyjnej. Link wprowadzi do sklepu internetowego, który być może zaopatruje się w firmie Talcomp. Nie serwisuję (gwarancyjnie) wykrywaczy kupionych poza Vikingiem.
Re: do militarki.
ProScan pisze:Tak, to tylko taka specjalna sonda. Do tego należy dokupić detektor![]()
Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.
A moglbym poprosic o garsc szczegolow?
Od jakiegos czasu zbieram informacje na temat two-boxow.
Interesuje mnie np:
- najmniejszy wykrywany przedmiot
- ew problemy z gruntem
- wady, bo o zaletach to jeszcze wszystkiego nie przeczytalem
Pozdrawiam,
Jarek.