Czym sobie zasłużyłem, że przekręca Pan mojego nicka ?
Co do tendencyjności - być może. To jest moja osobista sprawa, do której mam stosunek bardzo emocjonalny, więc trudno wyjść z własnej skóry i oceniać pewne zachowania z boku.
Do firmy Tesoro nie mam zastrzeżeń. Jesli ktoś sobie sprowadzi, to w miarę dostępności części naprawię.
Ale nie chcę i nie będę nawet pośrednio wspomagać w handelku pewnego Pana, który bezczelnie wypisuje na forach, że mnie zwolnił, bo się nie sprawdziłem. Skoro tak - to ja nie dotykam się wykrywaczy, które on sprzedaje (a nuż popsuję?). To chyba uczciwe postawienie sprawy.
Co do tożsamości na forach 100% zgody. Z każdym zdaniem, z każdym przecinkiem.
proscan
PS
Być może pecunia non olet, ale są pewne granice.