Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: ProScan »

Panie Wojtku !

Czym sobie zasłużyłem, że przekręca Pan mojego nicka ?

Co do tendencyjności - być może. To jest moja osobista sprawa, do której mam stosunek bardzo emocjonalny, więc trudno wyjść z własnej skóry i oceniać pewne zachowania z boku.

Do firmy Tesoro nie mam zastrzeżeń. Jesli ktoś sobie sprowadzi, to w miarę dostępności części naprawię.

Ale nie chcę i nie będę nawet pośrednio wspomagać w handelku pewnego Pana, który bezczelnie wypisuje na forach, że mnie zwolnił, bo się nie sprawdziłem. Skoro tak - to ja nie dotykam się wykrywaczy, które on sprzedaje (a nuż popsuję?). To chyba uczciwe postawienie sprawy.

Co do tożsamości na forach 100% zgody. Z każdym zdaniem, z każdym przecinkiem.

:pa

proscan

PS
Być może pecunia non olet, ale są pewne granice.
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: Armand »

proscan

PS
Być może pecunia non olet, ale są pewne granice.[/quote]

Co do pecunii to też się zgadzam.
Podam, że o ile pamiętam, to pecunia z łaciny oznacza bydło. Np. w kulturze mykeńskiej płacono skórami bydła wobec braku jeszcze systemu pieniężnego wymiany dóbr i usług. I stąd wzięło się to powiedzenie.
:D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: ProScan »

:)

Dzięki. Nie sądziłem, że na tym forum dowiem się takich rzeczy.

:pa

proscan
darek6
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 10, 2005 11:03 am

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: darek6 »

Witam!


Armand napisał:

...I stąd wzięło się to powiedzenie[url]

Przecież to od cesarza Wespazjana, który wprowadził większe podatki od latryn, a w zasadzie od sprzedaży moczu farbiarzom.

pozdrawiam
darek6 [/url]
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: ProScan »

No fakt. Nadal kręcimy się wokół kloaki.

Ja to zrozumiałęm jako etymologia słowa pecunia, a nie samego powiedzonka.

To jak to jest, Panie Wojtku? Wyjdźmy z tego g... mądrzejsi.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: Armand »

Czas założyć Proscanie temat historyczno- archeologiczny na forum! Forum będzie częściej odwiedzane, to i usługi serwisowania wzrosną.

Proponuję pierwszy temat:
Normańskie pochodzenie dynastii Piastów. Archeologia rosyjska [Waregowie] uporała się z tym dylematem, czas już na archeologię polską. :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przełącznik spust do Tesoro Tejon

Post autor: ProScan »

No to zadanie nie dla mnie.

Ja to forum założyłem dlatego, że pół dnia zajmowało mi odpowiadanie na emaile typu "co kupić ACE 250 czy Ultra II".

Co do Waregów, to Niemcy już niegdyś twierdzili, że Słowianie byli za głupi by własne Państwo założyć i że Mieszko był Wikingiem.

Skoro nie wyjaśnia Pan co z tą pecunią, to wątek zamykam.

:pa

proscan
Zablokowany