Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: raf003 »

Witam . Chciałbym dowiedzieć się , czy można u Pana zakupić piankową wyściólkę podłokietnika do W. Pro xl , lub xlt , oraz piankę podklejoną na spodniej części wskaźnika w Pro Xl . Na wskaźniku pianka jest mocno powycierana , a na podłokietniku pozostał praktycznie tylko ślad kleju . Pozdr.R.B.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: ProScan »

Witam,

Częściowo na to pytanie odpowiadam tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=146

Pianek - wyściółek do podłokietnika nie mam w tej chwili. Mogę ściągnąć przy okazji. Cena za komplet 10zł.

:pa

proscan
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: raf003 »

Jeśli można , to chciałbym zamówić komplecik , tzn . gąbeczki na podłokietnik , i gąbkę przyklejaną pod wskaźnikiem . Pozdrawiam. R.B.
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: raf003 »

Witam.Chciałem zapytać , czy wiadomo już coś w sprawie w.w. pianek do Pro Xl ? Jaki byłby koszt osłonki na cewkę , jeśli Proscanie takowe posiadasz . Pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: ProScan »

Na dniach będę sprowadzał pewne części zamienne - będą też pianki.

Osłonki też mogą być - w cenie jak u Vikinga.

:pa

proscan
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: raf003 »

To ja chciałbym zamówić : pianki podłokietnika , Piankę spodnią od wskaźnika i osłonkę na cewkę . Byłem wczoraj w Vikingu , ale osłonek nie było . Dowiedziałem się , że od momentu , kiedy wszedł nowy rodzaj cewki White'sa ,oslonek do starych cewek już nie sprzedają !? Pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: ProScan »

Witam:

Mam już: wszelkie pianki i osłonkę. Proszę o kontak na email.

:pa

proscan
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Post autor: raf003 »

Dziś rano dotarła do mnie przesyłka z zamówionymi piankami i oslonką .
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam :pa
ODPOWIEDZ