Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Witam . Chciałbym dowiedzieć się , czy można u Pana zakupić piankową wyściólkę podłokietnika do W. Pro xl , lub xlt , oraz piankę podklejoną na spodniej części wskaźnika w Pro Xl . Na wskaźniku pianka jest mocno powycierana , a na podłokietniku pozostał praktycznie tylko ślad kleju . Pozdr.R.B.
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Witam,
Częściowo na to pytanie odpowiadam tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=146
Pianek - wyściółek do podłokietnika nie mam w tej chwili. Mogę ściągnąć przy okazji. Cena za komplet 10zł.
proscan
Częściowo na to pytanie odpowiadam tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=146
Pianek - wyściółek do podłokietnika nie mam w tej chwili. Mogę ściągnąć przy okazji. Cena za komplet 10zł.
proscan
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Jeśli można , to chciałbym zamówić komplecik , tzn . gąbeczki na podłokietnik , i gąbkę przyklejaną pod wskaźnikiem . Pozdrawiam. R.B.
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Witam.Chciałem zapytać , czy wiadomo już coś w sprawie w.w. pianek do Pro Xl ? Jaki byłby koszt osłonki na cewkę , jeśli Proscanie takowe posiadasz . Pozdr.
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Na dniach będę sprowadzał pewne części zamienne - będą też pianki.
Osłonki też mogą być - w cenie jak u Vikinga.
proscan
Osłonki też mogą być - w cenie jak u Vikinga.
proscan
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
To ja chciałbym zamówić : pianki podłokietnika , Piankę spodnią od wskaźnika i osłonkę na cewkę . Byłem wczoraj w Vikingu , ale osłonek nie było . Dowiedziałem się , że od momentu , kiedy wszedł nowy rodzaj cewki White'sa ,oslonek do starych cewek już nie sprzedają !? Pozdr.
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Witam:
Mam już: wszelkie pianki i osłonkę. Proszę o kontak na email.
proscan
Mam już: wszelkie pianki i osłonkę. Proszę o kontak na email.
proscan
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Dziś rano dotarła do mnie przesyłka z zamówionymi piankami i oslonką .
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam
