Minelab Explorer II - identyfikacja tonalna

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

Minelab Explorer II - identyfikacja tonalna

Post autor: stanisław »

Witam
Nurtuje mnie takie pytanie , czy w Explorerze II mogę ustawić np.dwa czy trzy tony identyfikacji dźwiękowej ? czy tylko 1 lub 99 tonów?
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Explorer II - identyfikacja tonalna

Post autor: ProScan »

Proszę przyjrzeć się bliżej nastawie TONE - Variability.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ