Co wybrać na militarkę

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

witam od kilku miesięcy jestem posiadaczem ACE 250 i generalnie nie narzekam na ten sprzęt sprawdza się świetnie na monetkach i innej drobnicy jednak teraz chcę zakupić sprzęt profesjonalny na militarkę itp nie znam się praktycznie na wykrywaczach profesjonalnych dlatego proszę o pomoc jaki model wybrać i ile musiał bym wydać na niego????
chodzi mi o coś na kilka lat sprzęt sprawdzony mało awaryjny i skuteczny jeżeli mogę tak powiedzieć ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: ProScan »

Nowy czy używany ?

Za ile ?

:pa

proscan
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

witam może być to sprzęt urzywany jednak na takim się nie znam i brak mi doświadczenia w jego ocenie a do allegro mam ograniczone zaufanie :) nowe tez wchodzi w grę cena najlepiej w granicach 2500zł jedyne wykrywki jakie mi się nasuwają to garret lub minelab jednak co do modeli nic więcej nie wiem inne firmy są mi nie znane :D pozdrawiam serdecznie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: ProScan »

Witam,

Do 2500zł pod uwagę wchodzi X70; CX Plus, Muszkieter. Od biedy 3900 (w moim odczuciu jednak za drogi w porównaniu do możliwości).

Pewnie Discovery 3300 i BH z trybem statycznym także by się nadawały, ale nie mają tak mocnej konstrukcji jak wyżej wymienione.

:pa

proscan
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

jeszcze tylko dwa pytanka czy te nazwy X70; CX Plus Muszkieter to pełne nazwy wykrywaczy? i gdzie najlepiej je kupić?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: ProScan »

To nie są pełne nazwy.

Jest także przecinek.

To są wykrywacze z oferty firmy Viking.

http://www.viking.waw.pl/

:pa

proscan
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

tak teraz wiem to minelab :D właśnie oglądałem ofertę tej firmy i zastanawiam się czy jest sens kupić coś drorzszego czy może pozostać przy pierwszej propozycji np X70?
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

jeśli chodzi o zakup sprzętu to gdzie w promieniu 300 km od opola mogę znalezć taki sklep? chciałbym zobaczyć sprzęt przed zakupem i sprawdzić go do warszawy mam trochę daleko jestem z okolic opola :?
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

zastanawiałem się tez nad zakupem jakiegoś droższego sprzętu np do 3000 zł czy w tej cenie znajdę coś naprawdę godnego uwagi czy może lepiej pozostać przy np minelab x70 i nie przepłacać???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: ProScan »

Moim zdaniem nic lepszego, nowego, w tej cenie nie uda się kupić.

Może coś z F75/T2 ?

Entuznajstycznie o zasięgach F75 wypowiadał się FDJ. T2 jest jego starszym bratem i kosztuje < 3 tys. Może ten ? Tyle ze nie ma "prawdziwego" trybu statycznego, jak F75.

Znam osobę, "militarystę", której jednak ten wykrywacz bardzo przypadł do gustu - ja nie mam osobistych doświadczeń. Ale pomyśleć nie zawadzi.

:pa

proscan
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

serdecznie dziękuję myślę że jednak pozostanę przy x70 wygląda ciekawie opinie na forach też nie są najgorsze pozostaje jeszcze kwestia znalezienia jakiegoś sklepu w którym będę ten sprzęt mógł obejrzeć i ewentualnie kupić jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :D
Mic112
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 18, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Co wybrać na militarkę

Post autor: Mic112 »

3 dni temu pojchałem specjalnie po ten wykrywacz do warszawy od tego czasu staram się go sobie oswoic :D jak na początek nie zle pochodziłem z nim w miejscach gdzie poprzednio śmigałem z ace 250 i o dziwo udało mi się znalezć tam jeszcze wiele interesujących fantów :D a to przecierz dopiero początek znzjomości z tą wykrywką oczywiście są jeszcze jakieś niejasności ale mam nadzieję że dalej będzie już tylko lepiej ogólnie ok :D pozdrawiam serdecznie
[/img]
ODPOWIEDZ