Co wybrać na militarkę
Co wybrać na militarkę
witam od kilku miesięcy jestem posiadaczem ACE 250 i generalnie nie narzekam na ten sprzęt sprawdza się świetnie na monetkach i innej drobnicy jednak teraz chcę zakupić sprzęt profesjonalny na militarkę itp nie znam się praktycznie na wykrywaczach profesjonalnych dlatego proszę o pomoc jaki model wybrać i ile musiał bym wydać na niego????
chodzi mi o coś na kilka lat sprzęt sprawdzony mało awaryjny i skuteczny jeżeli mogę tak powiedzieć ;)
chodzi mi o coś na kilka lat sprzęt sprawdzony mało awaryjny i skuteczny jeżeli mogę tak powiedzieć ;)
Re: Co wybrać na militarkę
Nowy czy używany ?
Za ile ?
proscan
Za ile ?
proscan
Re: Co wybrać na militarkę
witam może być to sprzęt urzywany jednak na takim się nie znam i brak mi doświadczenia w jego ocenie a do allegro mam ograniczone zaufanie :) nowe tez wchodzi w grę cena najlepiej w granicach 2500zł jedyne wykrywki jakie mi się nasuwają to garret lub minelab jednak co do modeli nic więcej nie wiem inne firmy są mi nie znane :D pozdrawiam serdecznie
Re: Co wybrać na militarkę
Witam,
Do 2500zł pod uwagę wchodzi X70; CX Plus, Muszkieter. Od biedy 3900 (w moim odczuciu jednak za drogi w porównaniu do możliwości).
Pewnie Discovery 3300 i BH z trybem statycznym także by się nadawały, ale nie mają tak mocnej konstrukcji jak wyżej wymienione.
proscan
Do 2500zł pod uwagę wchodzi X70; CX Plus, Muszkieter. Od biedy 3900 (w moim odczuciu jednak za drogi w porównaniu do możliwości).
Pewnie Discovery 3300 i BH z trybem statycznym także by się nadawały, ale nie mają tak mocnej konstrukcji jak wyżej wymienione.
proscan
Re: Co wybrać na militarkę
jeszcze tylko dwa pytanka czy te nazwy X70; CX Plus Muszkieter to pełne nazwy wykrywaczy? i gdzie najlepiej je kupić?
Re: Co wybrać na militarkę
To nie są pełne nazwy.
Jest także przecinek.
To są wykrywacze z oferty firmy Viking.
http://www.viking.waw.pl/
proscan
Jest także przecinek.
To są wykrywacze z oferty firmy Viking.
http://www.viking.waw.pl/
proscan
Re: Co wybrać na militarkę
tak teraz wiem to minelab :D właśnie oglądałem ofertę tej firmy i zastanawiam się czy jest sens kupić coś drorzszego czy może pozostać przy pierwszej propozycji np X70?
Re: Co wybrać na militarkę
jeśli chodzi o zakup sprzętu to gdzie w promieniu 300 km od opola mogę znalezć taki sklep? chciałbym zobaczyć sprzęt przed zakupem i sprawdzić go do warszawy mam trochę daleko jestem z okolic opola :?
Re: Co wybrać na militarkę
zastanawiałem się tez nad zakupem jakiegoś droższego sprzętu np do 3000 zł czy w tej cenie znajdę coś naprawdę godnego uwagi czy może lepiej pozostać przy np minelab x70 i nie przepłacać???
Re: Co wybrać na militarkę
Moim zdaniem nic lepszego, nowego, w tej cenie nie uda się kupić.
Może coś z F75/T2 ?
Entuznajstycznie o zasięgach F75 wypowiadał się FDJ. T2 jest jego starszym bratem i kosztuje < 3 tys. Może ten ? Tyle ze nie ma "prawdziwego" trybu statycznego, jak F75.
Znam osobę, "militarystę", której jednak ten wykrywacz bardzo przypadł do gustu - ja nie mam osobistych doświadczeń. Ale pomyśleć nie zawadzi.
proscan
Może coś z F75/T2 ?
Entuznajstycznie o zasięgach F75 wypowiadał się FDJ. T2 jest jego starszym bratem i kosztuje < 3 tys. Może ten ? Tyle ze nie ma "prawdziwego" trybu statycznego, jak F75.
Znam osobę, "militarystę", której jednak ten wykrywacz bardzo przypadł do gustu - ja nie mam osobistych doświadczeń. Ale pomyśleć nie zawadzi.
proscan
Re: Co wybrać na militarkę
serdecznie dziękuję myślę że jednak pozostanę przy x70 wygląda ciekawie opinie na forach też nie są najgorsze pozostaje jeszcze kwestia znalezienia jakiegoś sklepu w którym będę ten sprzęt mógł obejrzeć i ewentualnie kupić jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :D
Re: Co wybrać na militarkę
3 dni temu pojchałem specjalnie po ten wykrywacz do warszawy od tego czasu staram się go sobie oswoic
jak na początek nie zle pochodziłem z nim w miejscach gdzie poprzednio śmigałem z ace 250 i o dziwo udało mi się znalezć tam jeszcze wiele interesujących fantów
a to przecierz dopiero początek znzjomości z tą wykrywką oczywiście są jeszcze jakieś niejasności ale mam nadzieję że dalej będzie już tylko lepiej ogólnie ok
pozdrawiam serdecznie
[/img]
[/img]