Słuchawki do XLT

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

dzień dobry.
czy ktoś coś wie nowego w temacie słuchawek bezprzewodowych?
jak się sprawują?
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: SZZ »

Zamówiłem i czekam na przywiezienie z USA. Jak będę miał i przetestuję to napiszę o wynikach. Pytałem o nie dziś w Vikingu, ale niestety nie zamierzają ich sprowadzać.
Pozdrawiam
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

wielkie dzięki.
czekam niecierpliwie :D
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Re słuchawki

Post autor: Juras »

Witam, zakupiłem te radiowe FM i wypróbowałem. Wykrywacz działa ok ale jednocześnie powoduje zakłócenia (szumy) w słuchawkach. Generalnie nie nadają się do pracy z wykrywaczem, chyba że to wina wieloczęstotliwości Minelaba.
pozdr
Juras
PS ale do słuchania muzyki są OK ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Dzięki Juras za informacje.

Myślę że to "wina" właśnie wieloczętotliwości.

Minelab Explorer czy Sovereign sieje po eterze całą gama różnych częstotliwości i widocznie któraś z harmonicznych wchodzi w pasmo FM.

Tego efektu nie powinno być w wykrywaczach które wysyłają sinusoidę (czyli jedną częstotliwość).

Dla wieloczętotliwościowców działać powinien bluetooth. Myślę że porządne słuchawki na pasmo 450MHz też będą OK. Ale nie sprawdzałem.

Czekamy na kolejne opinie, bo temat ciekawy.

:pa

proscan
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: terenowiec69 »

witaj,powiedz jak te słuchawki sie sprawuja juras.Czy warto to kupić?
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

RE słuchawki

Post autor: Juras »

Witam,
tak jak napisałem nie nadają się, te szumy to jednak sprawa samych słuchawek. Żeby było dobrze słychać muszą być w bezruchu, a to wyklucza nie tylko chodzenie z wykrywaczem ale nawet chodzenie po domu w słuchawkach i słuchanie muzyki. Niestety trzeba siedzeć na tyłku żeby było ok. Przynakmniej moje tak się zachowują. Natomiast NIE ZAKŁÓCAJĄ pracy wykrywacza.
pozdrawiam
juras
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

dzień dobry. czy coś nowego wiadomo w temacie słuchawek z USA?
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: SZZ »

Witam,
niestety kaszanka. Znajomi, którzy mieli je przywieźć nie przywieźli, bo podobno zamówili w sprzedaży wysyłkowej płatnej przy odbiorze, ale do czasu ich powrotu do Polski słuchawki nie zostały przysłane :(
Pozdrawiam
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

http://cgi.ebay.com/Bluewave-BlueTooth- ... dZViewItem

trochę tańsze niż w kellyco, a "na oko" to te same
:?:
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

od jakiegoś czasu chodzę z tymi z kellyco, ale kupione na ebay-u za, z tego co pamiętam, ok. 20 dolarów. czytałem na innych forach, że bt nie nadaje się do wykrywek ze względu na opóźnienie sygnału. nie zauważyłem takiego zjawiska, no chyba że ma to związek z moim wiekiem i ogólnym spowolnieniem ruchowym :)
ODPOWIEDZ