Minelab sovereign xs2 a pro

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Jasio
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 20, 2006 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Minelab sovereign xs2 a pro

Post autor: Jasio »

Witam,
Mam na oku ten wykrywacz chciałbym coś sie o nim dowiedzieć??
Ponoć po przeglądzie w Proscan tak twierdzi obecny właściciel.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab sovereign xs2 a pro

Post autor: ProScan »

Na tego typu pytania raczej nie będę odpowiadał, bo o Sovereignie można by napisać książkę.

Jest mnóstwo informacji w sieci nt Sovereigna. Model XS2 to poprzednik modelu Elite (następcą którego jest z kolei model GT). Wykrywacze Elite oraz XS2 nie różnią się wiele - praktycznie tylko mechaniką...

Może jakieś konkretniejsze pytanie ?

:P

proscan
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: Minelab sovereign xs2 a pro

Post autor: kongo »

witam , doczepiam pytanie , jak 40stka radzi sobie z drobnymi przedmiotami ;)
wiciu_r
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Minelab sovereign xs2 a pro

Post autor: wiciu_r »

No właśnie jak wypadnie w porównianiu z BH Lone Star. Jeśli wyciągałem boratynki z 10cm to tym z ilu?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab sovereign xs2 a pro

Post autor: ProScan »

40-stka nie jest do monetek. Raczej gorzej niż sonda 8 czy 10 cali.

Lone Star to prościutki wykrywacz. Sovereign to zupełnie inna półka. O zasięgach niech piszą sami użytkownicy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ