Witam,
Mam na oku ten wykrywacz chciałbym coś sie o nim dowiedzieć??
Ponoć po przeglądzie w Proscan tak twierdzi obecny właściciel.
Pozdrawiam
Minelab sovereign xs2 a pro
Re: Minelab sovereign xs2 a pro
Na tego typu pytania raczej nie będę odpowiadał, bo o Sovereignie można by napisać książkę.
Jest mnóstwo informacji w sieci nt Sovereigna. Model XS2 to poprzednik modelu Elite (następcą którego jest z kolei model GT). Wykrywacze Elite oraz XS2 nie różnią się wiele - praktycznie tylko mechaniką...
Może jakieś konkretniejsze pytanie ?
proscan
Jest mnóstwo informacji w sieci nt Sovereigna. Model XS2 to poprzednik modelu Elite (następcą którego jest z kolei model GT). Wykrywacze Elite oraz XS2 nie różnią się wiele - praktycznie tylko mechaniką...
Może jakieś konkretniejsze pytanie ?
proscan
Re: Minelab sovereign xs2 a pro
witam , doczepiam pytanie , jak 40stka radzi sobie z drobnymi przedmiotami 
Re: Minelab sovereign xs2 a pro
No właśnie jak wypadnie w porównianiu z BH Lone Star. Jeśli wyciągałem boratynki z 10cm to tym z ilu?
Re: Minelab sovereign xs2 a pro
40-stka nie jest do monetek. Raczej gorzej niż sonda 8 czy 10 cali.
Lone Star to prościutki wykrywacz. Sovereign to zupełnie inna półka. O zasięgach niech piszą sami użytkownicy.
proscan
Lone Star to prościutki wykrywacz. Sovereign to zupełnie inna półka. O zasięgach niech piszą sami użytkownicy.
proscan