O odpowiedż proszę ProScana,ale wypowiedzi innych forumowiczów są również mile widziane.
Potrzebuje porządnego wykrywacza na militarkę ale też nie pogardzę monetami i inną drobnicą kolorową,żeby i tego nie omijał,ale głównie chodzi mi o taki sprzęt który ma największe zasięgi na głęboko zakopane przedmioty,nie chodzi mi tu o wykrywacze ramowe tylko o zwykłego cewkowca.Ponad 2 lata chodziłem z solarisem i teraz potrzebuję coś z wyższej półki.Cenę dostosuje do wykrywacza.
Moje wymagania są takie:
-tryb pracy statyczny z dyskryminacją i bez.,
-strojenie do gruntu automatyczne i manualne,
-identyfikacja tonalna ale żeby też miał wskażnik wychyłowy lub cyfrowy,
-namierzanie z VCO,
-dobrze by było żeby miał pomiar głębokości ale nie koniecznie,
-głośnik i wejście na słuchawki z regulacją siły głosu,
-żeby był ergonomiczny i w miarę prosty w obsłudze (bo jestem człowiekiem leniwym) ale nie do przesady bo takie wykrywacze są mało skuteczne,
-odporny na wilgoć
-sonda koncentryczna
Mam nadzieję że wybierzemy coś wspólnymi siłami.
I jeszcze inne pytanie dlaczego na monety najlepszy jest dynamik,ja na monety chodziłem solarisem na statyku i też miałem efekty.