CZ-3D pytanie

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

CZ-3D pytanie

Post autor: stanisław »

Mam pytanie do Proscana jednak nie jestem pewien czy zamieściłem go w dobrym dziale.
Kupując używany cz-3d , czy istnieje sposób by normalny użytkownik (laik) jest w stanie rozpoznać czy wykrywacz pracuje na obu częstotliwościach prawidłowo ?Jak rozpoznać czy wszystko jest O.K. ?
Pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CZ-3D pytanie

Post autor: ProScan »

Proszę wziąć gwoździa sprawdzić czy identyfikuje go jako IRON, otwieracz od puszki - w swojej kategorii. Monetę 2-5zł - gdzieś w okolicach 25centów.

Sprawdzić czy stroi do gruntu i zapoznać się z tym wątkiem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1189

:pa

proscan
ODPOWIEDZ