Mam pytanie do Proscana jednak nie jestem pewien czy zamieściłem go w dobrym dziale.
Kupując używany cz-3d , czy istnieje sposób by normalny użytkownik (laik) jest w stanie rozpoznać czy wykrywacz pracuje na obu częstotliwościach prawidłowo ?Jak rozpoznać czy wszystko jest O.K. ?
Pozdr.
CZ-3D pytanie
Re: CZ-3D pytanie
Proszę wziąć gwoździa sprawdzić czy identyfikuje go jako IRON, otwieracz od puszki - w swojej kategorii. Monetę 2-5zł - gdzieś w okolicach 25centów.
Sprawdzić czy stroi do gruntu i zapoznać się z tym wątkiem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1189
proscan
Sprawdzić czy stroi do gruntu i zapoznać się z tym wątkiem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1189
proscan