Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
maxcom
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 08, 2006 5:13 am
Lokalizacja: Gdansk / Indianapolis

Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Post autor: maxcom »

Mam jeszcze jedno pytanie. Jaka jest roznica pomiedzy Explorerem XS a Explorerem II :?: .Moge kupic XS-a z wieloma dodatkami w dobrej cenie. Jescze raz dziekuje za poswiecenie czasu
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Post autor: ProScan »

Różnice są głównie mechaniczne:

- sonda z czarnego tworzywa;
- nowy dolny wysięgnik z włókna węglowego; :1
- podpórka metalowa pod podłokietnikiem (zamiast podstawki zakładanej na sondę);
- nowe gniazdo typu duży jack (a nie mały, jak w XS) :1
- nieco przeprojektowany rozkład klawiszy na panelu;
- jakieś drobne zmiany konstrukcyjne i zmiany materiałów.

I dwie (zauważalne) zmiany w softwarze:

- Dwie liczby identyfikacyjne (a nie jedna) :1
- płynna regulacja Thresholdu (256 poziomów, a nie 16) :1

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony sob sty 27, 2007 1:59 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
maxcom
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 08, 2006 5:13 am
Lokalizacja: Gdansk / Indianapolis

Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Post autor: maxcom »

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II

Post autor: ProScan »

ODPOWIEDZ