nowe cewki do X 70

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

nowe cewki do X 70

Post autor: marmor »

Witaj Proscanie !
Mam takie pytanko - zauważyłem na stronie Vikinga, że Minelab do X-Terry wypuścił mnóstwo nowych sond. Swoją 70-tkę kupiłem ciut ponad rok temu. Czy po zakupie nowej sondy nie będzie problemu z funkcjonowaniem wykrywacza (są one kompatybilne ?)
Mam tu na myśli ostatnie zdanie w instrukcji : "Minelab rezerwuje sobie prawo(...)na ulepszenia techniczne poprzez wprowadzanie zmian w konstrukcji, wyposażeniu i własności technicznych"

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowe cewki do X 70

Post autor: ProScan »

Witam,

Nowe sondy? Jakie? Ostania "nowość" z przed kilku miesięcy to sondy 15cm.

Co do kompatybilności też nie rozumiem, o co chodzi - jakiś kolejny mit, czy plotka?

Zapewniam, że Minelab nie popełnia samobójstwa wypuszczając nowe sondy, do których nie pasują wykrywacze. A ta formułka jest rutynowa.

:pa

proscan
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

Re: nowe cewki do X 70

Post autor: marmor »

Chodzi mi o cewki, których 1,5 roku temu nie widziałem w ofercie - np.:
cewka typu :
DD 7,5 i 18,75 kHz 6"
DD 7,5 i 18,75 kHz 10.5"

Nie zaglądałem na stronę Vikinga rok czasu, więc dla mnie to nowości...
ODPOWIEDZ