Witaj Proscanie !
Mam takie pytanko - zauważyłem na stronie Vikinga, że Minelab do X-Terry wypuścił mnóstwo nowych sond. Swoją 70-tkę kupiłem ciut ponad rok temu. Czy po zakupie nowej sondy nie będzie problemu z funkcjonowaniem wykrywacza (są one kompatybilne ?)
Mam tu na myśli ostatnie zdanie w instrukcji : "Minelab rezerwuje sobie prawo(...)na ulepszenia techniczne poprzez wprowadzanie zmian w konstrukcji, wyposażeniu i własności technicznych"
Pozdrawiam
nowe cewki do X 70
Re: nowe cewki do X 70
Witam,
Nowe sondy? Jakie? Ostania "nowość" z przed kilku miesięcy to sondy 15cm.
Co do kompatybilności też nie rozumiem, o co chodzi - jakiś kolejny mit, czy plotka?
Zapewniam, że Minelab nie popełnia samobójstwa wypuszczając nowe sondy, do których nie pasują wykrywacze. A ta formułka jest rutynowa.
proscan
Nowe sondy? Jakie? Ostania "nowość" z przed kilku miesięcy to sondy 15cm.
Co do kompatybilności też nie rozumiem, o co chodzi - jakiś kolejny mit, czy plotka?
Zapewniam, że Minelab nie popełnia samobójstwa wypuszczając nowe sondy, do których nie pasują wykrywacze. A ta formułka jest rutynowa.
proscan
Re: nowe cewki do X 70
Chodzi mi o cewki, których 1,5 roku temu nie widziałem w ofercie - np.:
cewka typu :
DD 7,5 i 18,75 kHz 6"
DD 7,5 i 18,75 kHz 10.5"
Nie zaglądałem na stronę Vikinga rok czasu, więc dla mnie to nowości...
cewka typu :
DD 7,5 i 18,75 kHz 6"
DD 7,5 i 18,75 kHz 10.5"
Nie zaglądałem na stronę Vikinga rok czasu, więc dla mnie to nowości...