Witam mam pytanie związane z wykrywaczem.
Czy używanie wykrywacza jest legalne.
Czy wykrywacz trzeba gdzieś rejestrować albo zgłaszać.
Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???
Re: Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???
Tak - zasadniczo używanie i posiadanie wykrywacza jest legalne i nie trzeba go rejestrować.
Poszukiwania zabytków wymagają uzyskania pozwolenia od Konserwatora.
proscan
Poszukiwania zabytków wymagają uzyskania pozwolenia od Konserwatora.
proscan