Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???

Post autor: czaro1980 »

Witam mam pytanie związane z wykrywaczem.
Czy używanie wykrywacza jest legalne.
Czy wykrywacz trzeba gdzieś rejestrować albo zgłaszać.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???

Post autor: ProScan »

Tak - zasadniczo używanie i posiadanie wykrywacza jest legalne i nie trzeba go rejestrować.

Poszukiwania zabytków wymagają uzyskania pozwolenia od Konserwatora.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ