odczyt z różnych cewek

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

odczyt z różnych cewek

Post autor: marmor »

Witam !
Mam pytanie dotyczące X-terry 70.
Czy to normalne, że na różnych cewkach (koncentryk 7,5 kHz i elipsa 18,75 kHz) wskazania numeryczne metali są różne - czy w obu przypadkach powinny być takie same ?

Pozdrawiam
igor378
Posty: 46
Rejestracja: sob maja 17, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: poznan

Re: odczyt z różnych cewek

Post autor: igor378 »

mysle ze moga sie róznic,bo w moim f4 mam z tym do czynienia.co wiecej,w lesnej ziemi tez mam inne wskazania niz np.w suchym piaseczku.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: odczyt z różnych cewek

Post autor: ProScan »

To normalne, ale nie wiem jak bardzo się różnią.

:pa

proscan
NORTAL
Dostawca wdzianek na wykrywacze
Posty: 21
Rejestracja: czw cze 15, 2006 12:34 pm

Re: odczyt z różnych cewek

Post autor: NORTAL »

Witam

Przeważnie różnica jest o 2
czyli jak na DD 7,5 kHz 10,5'' jest 20
to na DD 18,75 10,5'' jest 18
odczyt plażowy na 5 zł
pozdrawiam
ODPOWIEDZ