Witam !
Mam pytanie dotyczące X-terry 70.
Czy to normalne, że na różnych cewkach (koncentryk 7,5 kHz i elipsa 18,75 kHz) wskazania numeryczne metali są różne - czy w obu przypadkach powinny być takie same ?
Pozdrawiam
odczyt z różnych cewek
Re: odczyt z różnych cewek
mysle ze moga sie róznic,bo w moim f4 mam z tym do czynienia.co wiecej,w lesnej ziemi tez mam inne wskazania niz np.w suchym piaseczku.
Re: odczyt z różnych cewek
To normalne, ale nie wiem jak bardzo się różnią.
proscan
proscan
Re: odczyt z różnych cewek
Witam
Przeważnie różnica jest o 2
czyli jak na DD 7,5 kHz 10,5'' jest 20
to na DD 18,75 10,5'' jest 18
odczyt plażowy na 5 zł
pozdrawiam
Przeważnie różnica jest o 2
czyli jak na DD 7,5 kHz 10,5'' jest 20
to na DD 18,75 10,5'' jest 18
odczyt plażowy na 5 zł
pozdrawiam