X-terra 70 - problem po deszczu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
stanek3d
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 18, 2008 5:25 pm

X-terra 70 - problem po deszczu

Post autor: stanek3d »

Witam serdecznie
Zacznijmy od tego , że wnikliwie przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem w podobnych postach a więc:
Chęć poszukiwań przewyższyła skalę i postanowiłem szukać w lekki deszcz no i na drugi dzień wystąpił kłopot - po załączeniu wykrywacza następuje mrugnięcie wyświetlacza i słychać turkotanie w głośniczku - z mojej obserwacji wynika, że zasilanie jest ale zostaje odcinane gdzieś po drodze - dodam jeszcze , że wyświetlacz był lekko zaparowany - jedyną rzeczą jaką zrobiłem to suszyłem go w temperaturze pokojowej ale nic nie pomogło - może ktoś ma jakiś pomysł co mógłbym jeszcze spróbować?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-terra 70 - problem po deszczu

Post autor: ProScan »

Może przywrócenie nastaw fabrycznych pomoże? O ile żyje procesor.

:pa

proscan
stanek3d
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 18, 2008 5:25 pm

Re: X-terra 70 - problem po deszczu

Post autor: stanek3d »

Próbowałem ale w x-terra 70 ustawienie fabryczne polega na wciśnięciu dwóch przycisków(w tym power on) co za tym idzie dzieje się to samo!!!!
Może macie jeszcze jakieś propozycje ?

Pozdrawiam.
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

Re: X-terra 70 - problem po deszczu

Post autor: stanisław »

Proponuje powtórzyć suszenie
(oczywiście baterie muszą być wyjęte )
może ono potrwać nawet kilka dni ,
pamiętaj że para wodna tak szybko nie wyjdzie z zamkniętego
pudełka z elektroniką . Lepiej byłoby otworzyć , ale wtedy stracisz gwarancję .
pozdr.
ODPOWIEDZ