Witam serdecznie
Zacznijmy od tego , że wnikliwie przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem w podobnych postach a więc:
Chęć poszukiwań przewyższyła skalę i postanowiłem szukać w lekki deszcz no i na drugi dzień wystąpił kłopot - po załączeniu wykrywacza następuje mrugnięcie wyświetlacza i słychać turkotanie w głośniczku - z mojej obserwacji wynika, że zasilanie jest ale zostaje odcinane gdzieś po drodze - dodam jeszcze , że wyświetlacz był lekko zaparowany - jedyną rzeczą jaką zrobiłem to suszyłem go w temperaturze pokojowej ale nic nie pomogło - może ktoś ma jakiś pomysł co mógłbym jeszcze spróbować?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
X-terra 70 - problem po deszczu
Re: X-terra 70 - problem po deszczu
Może przywrócenie nastaw fabrycznych pomoże? O ile żyje procesor.
proscan
proscan
Re: X-terra 70 - problem po deszczu
Próbowałem ale w x-terra 70 ustawienie fabryczne polega na wciśnięciu dwóch przycisków(w tym power on) co za tym idzie dzieje się to samo!!!!
Może macie jeszcze jakieś propozycje ?
Pozdrawiam.
Może macie jeszcze jakieś propozycje ?
Pozdrawiam.
Re: X-terra 70 - problem po deszczu
Proponuje powtórzyć suszenie
(oczywiście baterie muszą być wyjęte )
może ono potrwać nawet kilka dni ,
pamiętaj że para wodna tak szybko nie wyjdzie z zamkniętego
pudełka z elektroniką . Lepiej byłoby otworzyć , ale wtedy stracisz gwarancję .
pozdr.
(oczywiście baterie muszą być wyjęte )
może ono potrwać nawet kilka dni ,
pamiętaj że para wodna tak szybko nie wyjdzie z zamkniętego
pudełka z elektroniką . Lepiej byłoby otworzyć , ale wtedy stracisz gwarancję .
pozdr.