ProScan pisze:Zawsze mi się wydawało, że w Grecji używanie wykrywaczy jest zabronione.
Czy to wiadomość sprawdzona? Planuję właśnie urlop przedsezonowy w Grecji i zainteresowała mnie kwestia używania wykrywaczy w tym kraju.
Jest sens zabierać ze sobą wykrywkę? Z ogólnikowych informacji na necie wyczytałem że jest tam całkowity zakaz używania wykrywaczy zatem chyba jednak zero kopania ....
i dla oszczedzenia sobie kłopotów pewnie lepiej trzeba sobie temat podarować...
