Witam!
ile kosztuje przegląd X70? bo jak włączam to nie kiedy jest jakiś błąd i
muszę włączać/wyłączać aż do skutku ... cewka była podłączona i bez
cewki był taki sam problem. baterie fuull
i podłokietnik mi skrzypi jak macham jest na to rada? i jak dokręcę
cewkę a w coś uderzę lub położę na ziemi nie tak to cewka zmienia
pozycie chodzi góra dół może to kwestia starych podkładek.. ile by to
mniej więcej kosztowało??
Przegląd X70
Re: Przegląd X70
to nie kiedy jest jakiś błąd i muszę włączać/
Jaki
i podłokietnik mi skrzypi jak macham jest na to rada?
Pewnie jest - trzeba unieruchomić podłokietnik, żeby się nie przemieszczał na rurce. Nie spotkałem się z czymś takim do tej pory i nie mam gotowego sposobu.
to cewka zmienia pozycie chodzi góra dół może to kwestia starych podkładek..
No właśnie - wystarczy podłożyć pod oryginalne podkładki jakieś inne, dodatkowe.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Przegląd X70
Uszkodziłem gniazdko w sondzie X Terra 70 wyłamał się jeden pin więc mam pytanie czy taką wtyczkę mogli by państwo sprowadzić ? A i oczywiście ile by to kosztowało gniazdko z tego co wiem jest do płyty mocowanie taśmą na wtyk . Z góry dziękuję
Re: Przegląd X70
Żeby coś pomóc/doradzić, to ja muszę wiedzieć o co chodzi.
Zarówno wtyczkę jak i gniazdo można kupić niemal w dowolnym sklepie elektronicznym. Jeśli w internecie, to polecam TME. Ja nie angażuję się w sprzedaż ogólnie dostępnych części. A zwłaszcza jeśli chodzi o Minelaba, którego nie robię.

proscan
W sondzie jest wtyczka (od wtykania, czyli wkładania - z grubsza). Wtyczka nie ma pinów, więc nie ma co się wyłamać. Piny są w gniazdku (czyli tam, gdzie się wkłada).gniazdko w sondzie X Terra 70 wyłamał się jeden pin więc mam pytanie czy taką wtyczkę
Zarówno wtyczkę jak i gniazdo można kupić niemal w dowolnym sklepie elektronicznym. Jeśli w internecie, to polecam TME. Ja nie angażuję się w sprzedaż ogólnie dostępnych części. A zwłaszcza jeśli chodzi o Minelaba, którego nie robię.
Gniazdo jest mocowane nakrętką do obudowy.gniazdko z tego co wiem jest do płyty mocowanie taśmą na wtyk
proscan