Przegląd X70

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Przegląd X70

Post autor: Zapytanie_email »

Witam!

ile kosztuje przegląd X70? bo jak włączam to nie kiedy jest jakiś błąd i
muszę włączać/wyłączać aż do skutku ... cewka była podłączona i bez
cewki był taki sam problem. baterie fuull

i podłokietnik mi skrzypi jak macham jest na to rada? i jak dokręcę
cewkę a w coś uderzę lub położę na ziemi nie tak to cewka zmienia
pozycie chodzi góra dół może to kwestia starych podkładek.. ile by to
mniej więcej kosztowało??
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przegląd X70

Post autor: ProScan »

to nie kiedy jest jakiś błąd i muszę włączać/


Jaki :?: CU czy CE ?

i podłokietnik mi skrzypi jak macham jest na to rada?


Pewnie jest - trzeba unieruchomić podłokietnik, żeby się nie przemieszczał na rurce. Nie spotkałem się z czymś takim do tej pory i nie mam gotowego sposobu.

to cewka zmienia pozycie chodzi góra dół może to kwestia starych podkładek..


No właśnie - wystarczy podłożyć pod oryginalne podkładki jakieś inne, dodatkowe.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Przegląd X70

Post autor: Zapytanie_email »

Uszkodziłem gniazdko w sondzie X Terra 70 wyłamał się jeden pin więc mam pytanie czy taką wtyczkę mogli by państwo sprowadzić ? A i oczywiście ile by to kosztowało gniazdko z tego co wiem jest do płyty mocowanie taśmą na wtyk . Z góry dziękuję
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przegląd X70

Post autor: ProScan »

Żeby coś pomóc/doradzić, to ja muszę wiedzieć o co chodzi.
gniazdko w sondzie X Terra 70 wyłamał się jeden pin więc mam pytanie czy taką wtyczkę
W sondzie jest wtyczka (od wtykania, czyli wkładania - z grubsza). Wtyczka nie ma pinów, więc nie ma co się wyłamać. Piny są w gniazdku (czyli tam, gdzie się wkłada).

Zarówno wtyczkę jak i gniazdo można kupić niemal w dowolnym sklepie elektronicznym. Jeśli w internecie, to polecam TME. Ja nie angażuję się w sprzedaż ogólnie dostępnych części. A zwłaszcza jeśli chodzi o Minelaba, którego nie robię.
gniazdko z tego co wiem jest do płyty mocowanie taśmą na wtyk
Gniazdo jest mocowane nakrętką do obudowy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ