Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Marek S
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: pomorskie

Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Post autor: Marek S »

z cewką BlueMax Deepscan 950. Zależy mi na dużym zasięgu małe monetki może pomijać. Proszę o poradę w kwestii ewentualnej wymiany cewki i innych części.
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Post autor: kaytek »

Cewka Maxima 1500, tryb Geb Normal i można pohulać
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Post autor: ProScan »

Witam,

Odradzam zaczynanie przygody z nowonabytym wykrywaczem od zakupów nowych sond, bez zapoznania się z tym co się ma. Cóż nam po sondzie, skoro nie znamy wykrywacza?

BM 950 w trybie statycznym ma taki zasięg, że od kopania będzie można dostać odcisków. A drobiazgu pozbywamy się unosząc sondę 15 cm nad ziemią.

Polecam lekturę Odkrywcy 2009/05.

:pa

proscan
Marek S
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Post autor: Marek S »

Ano, zacząłem temat już zawczasu ;) na razie oczywiście pohulam z tą sondą
Marek S
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Post autor: Marek S »

Kupiłem tą cewkę (Maxima 1500) bo była w dobrej cenie na all, dzisiaj rano przyszła i oczywiście zaraz w teren ;) Pierwsze wrażenie ciężka, zastanawiam się czy nie da się jakoś poprawić wyważenia bo ramię mi mdleje w rekordowym tempie :shock: może podwiesić wykrywacz na pasku jakimś :?:
Celem takiej sondy jest aby nie przepuścić głębiej zalegającego metalu, aczkolwiek na razie nic głębszego nią nie znalazłem. Zobaczę co dalej...
ODPOWIEDZ