Przedłużka do AT PRO
Re: Przedłużka do AT PRO
no nic, może jakiś właściciel AT Pro sprawdzi czy te wtyczki są wielokrotnie rozbieralne...
Re: Przedłużka do AT PRO
przepraszam za całe zamieszanie ,spowodowane moim pytaniem.nie miałem zami aru nikogo zdenerwować.najważniejsze co chciałem się dowiedzieć,to czy wykrywacz bedzie prawidłowo pracował,po zastosowaniu przedłużki.no i gdzie miałem szukać odpowiedzi jak nie u kogoś kto jest niezaprzeczalnym autorytetem w tej dziedzinie.najpierw telefonowałem do Vikinga,ale tam wiedzą tyle co ja.pozdrawiam rufa.
Re: Przedłużka do AT PRO
Jeśli ktoś jest zdenerwowany, to na pewno nie ja.
W każdym razie wyprowadzam z błędu, jeśli ktoś myślał że podejmuję się każdego zlecenia. Nawet wykrywaczy wszystkich nie naprawiam.
proscan
W każdym razie wyprowadzam z błędu, jeśli ktoś myślał że podejmuję się każdego zlecenia. Nawet wykrywaczy wszystkich nie naprawiam.
proscan
Re: Przedłużka do AT PRO
Tutaj chłopaki przerabiają podobny problem ze złączem w AT PRO ale wynika z tego że te złącza są produkowane specjalnie dla Garretta i są niedostępne w otwartej sprzedaży.
http://forum.treasurenet.com/index.php?topic=381961.0
http://forum.treasurenet.com/index.php?topic=381961.0
Re: Przedłużka do AT PRO
Dzięki za link!
Ciekawa i chyba smutna informacja. Zastanawiam się tylko czy kobiecina z Garretta mówiła prawdę. Obawiam się że tak...
proscan
Ciekawa i chyba smutna informacja. Zastanawiam się tylko czy kobiecina z Garretta mówiła prawdę. Obawiam się że tak...
proscan
Re: Przedłużka do AT PRO
witam.nadziei coraz mniej,na zakup oryginalnych końcówek.pozostaje tylko własna inwencja i tu jest iskierka nadziei.nakrętkę kompatybilną z gniazdem,już mam,rdzeń gniazda z gwintem-też mam,do tego jeszcze pręt teflonowy na środkową część gniazda i wtyku.pozostaje jeszcze zdobyć piny żeńskie i męskie i zabrać się do roboty.najprostsza wersja przedłużki to przecięcie kabla i wstawienie dodatkowego odcinka.myślę że do wiosny się wyrobię-at pro,już leży i czeka.pozdrawiam.
Re: Przedłużka do AT PRO
Obawiałbym się przy takich kombinacjach jednak o szczelność takiego rzeźbionego złącza...
Re: Przedłużka do AT PRO
spoko.już raz tak miałem-w początkach eksperymentów z podwodnym kanarkiem i wiem że taki drobiazg niweczy kilkugodzinny wypad.od tamtej pory,nie miałem żadnego zawilgocenia złącza.złącze do at pro,nie będzie "rzeźbione" ręcznie-mam odpowiednie do tej roboty,maszyny.rysunek techniczny oryginalnych części,już zrobiony.
Re: Przedłużka do AT PRO
witam Proscana.po długim namyśle i róznych próbach,zdecydowałem się na wykonanie przedłużki do at-pro.do tego już tylko potrzebny mi jest kabel,długości 80 do 100cm,składający się z 2 żył,każda w ekranie z cieniutkich drucików i trzeciej żyły bez ekranu.czy u Pana dostanę taki kabel?.jeżeli tak to proszę wysłać,za pobraniem na mój adres[ma go Pan z poprzednich wysyłek,przedłuzek do ace].o cenę nie pytam bo już wiem że ceny ma Pan przyzwoite.pozdrawiam.
Re: Przedłużka do AT PRO
Takiego kabla nie mam.
proscan
proscan
Re: Przedłużka do AT PRO
witam.odbiłem się od murowanej ściany.jednak postaram się dokończyć mój projekt.pozdrawiam.
Re: Przedłużka do AT PRO
No cóż. Nic na to nie poradzę, że takiego kabla, o podanych parametrach, nie mam.
proscan
proscan
Re: Przedłużka do AT PRO
Witam,
Wszedłem w posiadanie zepsutej sondy do ACE, w której jest taki kabel. Mogę sprzedać całą sondę za (cena dla zainteresowanych na email).
proscan
Wszedłem w posiadanie zepsutej sondy do ACE, w której jest taki kabel. Mogę sprzedać całą sondę za (cena dla zainteresowanych na email).
proscan
Re: Przedłużka do AT PRO
witam i dziekuję za wiadomość.przedłużka do at-pro,już działa od początku tego sezonu kąpielowego.pozdrawiam.
Re: Przedłużka do AT PRO
Rufa pisze:przedłużka do at-pro,już działa od początku tego sezonu kąpielowego.pozdrawiam.
kol. rufa, czy mógłbyś podzielić się tym patentem na przedłużkę typu "made in home" do AT Pro?