Fisher cz7 a pro

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
koza
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 10:16 pm

Fisher cz7 a pro

Post autor: koza »

Proszę o rade.Wiem że ten sprzęt nie jest już produkowany.Widziałem ten detektor w "akcji" i powiem szczerze ze powalił mnie zasięgami na kolor mam na myśli kolorową militarke czyli odznaczenia, emblematy, klamry itp . Jaki sprzęt z obecnie produkowanych można by porównać do osiągów tego wykrywacza ? Chciałbym kupić odpowiednik tego sprzętu lub coś lepszego.
Dziękuje za każdą odpowiedź.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Odpowiednika 1 : 1 nie ma z pewnością, choćby ze wględu na fakt, że tylko on pracuje na częstotliwościach 5 i 15kHz.

Osiągami to pewnie wiele go dosięga; choćby odwieczny rywal XLT (patrz raport "Zmagania tytanów") czy obecnie F75.

:pa

proscan
koza
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 10:16 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: koza »

Dziękuje za szybką odpowiedz. Poczytam na temat tych wykrywaczy i coś wybiore.
hybresor
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 22, 2008 12:29 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: hybresor »

Witam! Podczepię się pod ten wątek. A fisher cz 3d? On jest dostępny w sprzedaży (nowy).
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Seria CZ (5,6, 7, 3D) nie jest już chyba produkowana. Na pewno 3D jeszcze są u dealerów w sprzedaży ale raczej ze starych zapasów.

Można rozważyć i porównać: http://www.proscan.gliwice.pl/tech-info.html

:pa

proscan
koza
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 10:16 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: koza »

Mam dylemat... F 75 czy cz 3d? Te sprzęty brałbym pod uwagę. Który z nich jest głębszy ? Jeden i drugi jest w sklepie, zrobić testy w powietrzu?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Osobista "przymiarka" do sprzętu jest rzeczą z wszech miar pożądaną. Sądzę, że F75 jest jednak głebszy. Czy lepszy ???

Proszę jeszcze wziąść pod uwagę: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258

:pa

proscan
koza
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 10:16 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: koza »

Zrozumiałem:) ...
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:) :) :) :) -
czarny07
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Fisher Cz7a Pro quicksilver

Post autor: czarny07 »

Witam szanowne grono forumowiczów oraz proscana do którego głownie kieruję swoje zapytanie.
Mam możliwość wymiany na innym forum swojego white`s eagle spectrum na Fisher Cz7a Pro - dokładnie ten http://allegro.pl/fisher-cz-7a-pro-quic ... 40668.html .Mojego orzełka troszkę nie ogarniam chocby pod względem wbijania programów od zera - szukam na ww i wbijam co nie zawsze jest dobre bo inne gleby mamy w pl a inne sa chocby w usa a glownie z tamtejszych stron programiki pochodzą i wykrywka czesto przez to pojekuje,popiskuje etc... Postanowiłem się zamienić na tamtą wykrywkę bo nie ukrywam że kiedyś takiej szukałem a akurat nie było w ofercie na rynku wtórnym. Wszystko ok tyle ze własciciel fisherka napisał że wykrywka już długi czas jest u Pana na serwisie/regulacji .Wobec powyższego chciałem spytać czy faktycznie serwisuje Pan tą wykryweczkę i w jakim jest stanie gdyż nie chcę się wtopić w bagno przy zamianie a niepokojący jest fakt iż jest na serwisie ponoć ponad miesiąć.Chciałem spytać co było powodem serwisu wykrywki,w jakim stanie jest technicznym i czy warto się zamieniać. Ponoć tą wykrywkę należy co dwa lata regulować by miała zasięgi na tym poziomie co należy. Czy często należy regulować takiego fisherka? ile czasu to zajmuje oraz ile pieniążków to kosztuje? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem czy faktycznie taka wykrywka u Pana jest czy najzwyczajniej osoba się rozmyśliła i powiedziała że nie wie kiedy wykrywkę pan skończy serwisować.Proszę o wyrozumiałość i odpowiedź,bardzo mi zależy na zamianie na tego fisherka gdyż ma ręczne strojenie do gruntu, dwie częstotliwości i opcję noszenia alektroniki poza ``badylkiem`` =D>
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Tak - ten wykrywacz leży u mnie, bo właściciel uznał za niewiarygodną informację, że wykrywacz ma zasięg 17 cm na 1 grosz.

I tak czekam na cud, aż wykrywaczowi przybędą centymetry.

Jako że cud nie następuje, to wykrywacz będzie do odesłania.

Tutaj więcej o strojeniu (i o tym konkretnym przypadku): http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 189&p=5789

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Proszę powściągnąć języki.

Proponuję zapoznać się z Raportem Congera "Zmagania Tytanów", gdzie porównane są XLT (następca Spectrum Eagle) oraz CZ6 (poprzednik o identycznych zasięgach CZ7).

Dostępne na stronie głównej w dziale Tech Info.

:pa

proscan
czarny07
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: czarny07 »

Czyli ewentualnie przyslac cala sonde? Prosze mi uwierzyc ze wykrywacz tak nie wariowal po zakupie dopiero od 2 wypadow zrobila sie istna masakra wczesniejsze popiskiwania byly do zaakceptowania teraz jest horror nie da sie szukac :smt022
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher cz7 a pro

Post autor: ProScan »

Sondę do CZ ?

Czy kolega wie co i gdzie pisze?

:-k

proscan
ODPOWIEDZ