Witam!
Proszę o radę w sprawie wyboru cewki do Explorera II.
W oryginalnej zerwałem kabel przy cewce. Udało mi się to jakoś naprawić, ale mam watpliwości co do trwałości i wodoodporności mojego dzieła.
Chciałbym więc ją wymienić na inną cewkę. Myślałem o De-Tech 10"-12", 8"-6" lub Coiltek 12"-8" , 10"-5", która lepiej mi się sprawdzi jako standardowa.
Interesuje mnie kolorowa drobnica i monetki.
Cewki do Explorera II
Re: Cewki do Explorera II
Niech się wypowiadają użytkownicy.
proscan
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Cewki do Explorera II
detech 12x10 bedzie idealny, ale zastanowilbym sie nad nowa nel
Re: Cewki do Explorera II
Na kilku forach wyskoczyla jakis czas temu nazwa NEL. Co to jest,gdzie kupic i gdzie cos wiarygodnego o tych cewkach mozna przeczytac?
Re: Cewki do Explorera II
Ja urzywam do Explorera XS cewki Detecha 12x10 - waga nie jest wiele wieksza od standartowej , chodze na czułości 31-32 i jest ok. Duzo czytałem o cewce NEL mysle ze tez jest warta zastanowienia.
Re: Cewki do Explorera II
Wlasnie cewki NEL,mnie zastanawiaja. Na forach pierw czytam "ohy i ahy" na ich temat.Gdy ktos kupi i sprawdzi okazuje sie iz nie ma sie czym podniecac. Smierdzi mi to jakas reklama przez kilku typkow co robia wielkie zamieszanie. Osobiscie nie mialem w reku,ale chcialbym poczytac opinii ludzi wiarygodnych. Sam uzywam DeTecha /innej wielkosci/i jestem zadowolony.